Hakkımda

Emrecan Muslu
Emrecan Muslu

Merhaba, 1997 İstanbul doğumluyum. Baba toprağı, memleketim Rize’dir.

2015 yılında 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim Teknolojileri ve Tasarımı bölümünden 2017 yılında Rize RTE Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ön lisans bölümününden derece yaparak mezun oldum.

Eğitim hayatım boyunca çeşitli mesleki eğitim veren kurslardan yazılım, tasarım ve grafik alanlarında eğitimler aldım. Uzmanlık alanım olan Web Yazılım ve Teknolojilerinde kendimi geliştirmek için çalışmalarıma devam ediyorum.

Çalışma hayatımda ilk iş deneyimim 2014 yılında bir web ajansında başladı. Burada lise ve üniversite staj eğitimini aldıktan sonra webmaster olarak bir yıl çalışmaya devam ettim. Şuanda freelancer olarak web tasarım, web yazılım, seo (arama motoru optimizasyonu) ve sosyal medya yönetimi hizmeti veriyorum.

Hazırladığım web sitelerini, responsive (mobil uyumlu) tasarlayıp, arama motoru optimizasyonu yaparak Google sıralamasında belirlenen kelimeler ile en üst sıralara çıkartmaktayım.

Eğer siz de benimle çalışmak isterseniz referanslarımı görüntülemek için buraya tıklayabilir ve benimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullandığım Araçlar

01.Php (Laravel)
02.Javascript (VueJs,NuxtJs)
03.Html5/Css
04.Bootstrap4
05.WordPress
06.SEO
07.Grafik Tasarım (Photoshop)
08.Sosyal Medya Danışmanlığı
AllEscort